Hizmetlerimiz

HIZMETLERIMIZ

Şirket Kuruluşu

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun olarak, sınırlı sorumlu şirketler, şahıs şirketleri, şubeler ve temsilcilikler gibi farklı işletme türleri için kayıt işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Şirket kuruluşu sürecinde, müşterilerimize, gereksinimlerini karşılayacak şekilde özelleştirilmiş çözümler sunuyoruz.
 Müşterilerimizin iş yapma faaliyetleri için en uygun yasal formu belirlemelerine ve doğru kayıt işlemlerini tamamlamalarına yardımcı oluyoruz. Her şey çevrimiçi.

Elektronik İmza Hizmetleri

Şirketimiz müşterilerimize elektronik imza ve nitelikli elektronik imza hizmetleri sunarak, şirketlerinin belgeleri hızlı ve güvenli bir şekilde imzalamalarını, Polonya'daki kamu kurumlarıyla online işlemler yapmalarını ve şirketlerle ilgili belgeleri düzenlemelerini sağlamaktadır. Müşterilerimiz hem kriptografik kart ve okuyucu kullanarak hem de kriptografik kart ve okuyucu kullanmadan nitelikli bulut tabanlı elektronik imza ve telefon uygulaması ile imza alma imkanına sahiptir. Sunduğumuz nitelikli elektronik imza, Polonya'da yüz yüze görüşmeye gerek kalmadan online doğrulama imkanı sunan tek imzadır.

Sanal ofis ve adres hizmetleri

Fiziksel bir ofis gerektirmeden Polonya'da bir şirket açmanıza yardımcı olmak için sanal ofis ve adres hizmetleri de sunuyoruz. Sanal ofisle postanızı alabilir, profesyonel bir iş adresine sahip olabilir ve ihtiyacınız olduğunda toplantı odalarına erişebilirsiniz.

Muhasebe ve Vergi Danışmanlığı

Muhasebe ve vergi konularındaki müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için profesyonel danışmanlık hizmetleri sunuyoruz. Size uygun dilden iletişim kurabilen bir muhasebe bürosu bulabiliriz. Ayrıca sizin ve muhasebe bürosu arasında aracılık yapabiliriz.

Banka Hesabı

Şirketimiz, müşterilerimizin şirket hesabı açma konusunda destek almalarını sağlar. Doğru bankanın seçiminde yardımcı olur, belgelerin doldurulmasına yardımcı olur ve müşteriyi tüm süreç boyunca yönlendirir.

İşe Alım

Firmamız çeşitli pozisyonlarda personel rekrutasyonu ve seçimi yapmaktadır, bu pozisyonlar arasında yöneticiler de yer almaktadır. İşletmelere, işlerine uygun ve pozisyonun gereksinimlerini karşılayabilecek en iyi adayları bulmalarına yardımcı oluyoruz. Tam olarak pozisyon ihtiyaçlarını belirlememize ve en iyi adayları bulmamıza olanak sağlayan geniş bir araç ve yöntem yelpazesi var.